Hicri Ercili'den Yeni Yatırım!

Hicri Ercili'den Yeni Yatırım!

Hicri Ercili Ailesi olarak, bünyemize dahil etmiş olduğumuz en yeni tesisimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız;
NORDEN SHIPYARD
Norden Shipyard (kuruluş adı De Schroef) , yaklaşık 100 yıllık tecrübesiyle Terneuzen kanalı üzerinde, Sas Van Gent bölgesinde hizmet vermektedir.
Bugün 42.000 metrekare alanda bulunan, 2 adet yüzer havuzu, kızağı, tamir rıhtımı ve atölyeleri ile bölgesindeki en önemli tamir tersanelerinden biri halindedir. Gerek kanal tipi gemiler, gerek açık deniz yapıları tersanenin hizmet alanı içerisinde yer almaktadır.
Hicri Ercili olarak, vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda, hizmet anlayışımız ve yenilikçi bakış açımızı yatırımlarımızla Hollanda coğrafyasına taşımaktan ve bu haberi sizlere duyurmaktan büyük bir kıvanç duyuyoruz.

As the Hicri Ercili Family, I am proud to share with you our newest facility that we have incorporated;
NORDEN SHIPYARD
Norden Shipyard (established name De Schroef) provides service in the Sas Van Gent region on the Terneuzen channel with its nearly 100 years of experience.
Today, it is one of the most important repair shipyards in its region with its 2 floating docks, slipway, repair dock and workshops on an area of 42,000 square meters. Both canal type ships and offshore structures are within the service range of the shipyard.
I am very proud to share with you that, as Hicri Ercili Group, in line with our vision and mission, we have not carried our service understanding and innovative perspective to the Netherlands with our investments.

#hicriercili #shipyard #nordenshipyard

Hicri Ercili'den Yeni Yatırım!