Karayolu ile Yurtiçi ve Yurtdışı Lojistik

ADR Sertifikalı paslanmaz tankerler ve ADR Sertifikalı tenteli dorse araçlarımız konusunda deneyimli personellerimiz ile yurtiçi ve yurtdışında etkin filomuzla lojistik hizmeti vermektedir.

Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet yelpazesini genişleterek dinamik, bilinçli ve eğitimli kadrosu ile merkez Bandırma, İzmit, Çorlu, Mersin, Yumurtalık, Osmaniye lokasyonlarından 350'nin üzerinde ve artan araç sayısı ile başta ADR'li kimyasal madde taşımacılığı olmak üzere tüm ürünlerin taşımacılığında tanker, tenteli ve konteyner araçlar ile yurt içi ve yurt dışı karayolu taşımacılığı ve liman operasyonlarında en ideal ve hızlı lojistik çözümlerini müşterileri ile zamanında buluşturmaktadır.

Hicri Ercili Filo Yönetimi ile araç, ekipman, araç bakım tesisleri ve alt yapı sistemlerinin bir düzen içerisinde yönetilmesi ve yürütülmesini sağlamaktadır. Lojistik ekibimiz araçların nerede ne zaman olacağı, bakımları, hangi konaklama yerlerinde kalacağı, araçta bulunacak ekipmanlar, şoför durumu gibi tüm işleri dijital ortamlarda müşterilerimiz ile eşgüdüm içinde yönetir.