Yurtiçi & Uluslararası Lojistik

ADR Sertifikalı paslanmaz tankerler ve ADR Sertifikalı tenteli dorse araçlarımız konusunda deneyimli personellerimiz ile yurtiçi ve yurtdışında etkin filomuzla lojistik hizmeti vermektedir.

Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet yelpazesini genişleterek dinamik, bilinçli ve eğitimli kadrosu ile merkez Bandırma, İzmit, Çorlu, Mersin, Yumurtalık, Osmaniye lokasyonlarından 450'nin üzerinde ve artan araç sayısı ile başta ADR'li kimyasal madde taşımacılığı olmak üzere tüm ürünlerin taşımacılığında tanker, tenteli ve konteyner araçlar ile yurt içi ve yurt dışı karayolu taşımacılığı ve liman operasyonlarında en ideal ve hızlı lojistik çözümlerini müşterileri ile zamanında buluşturmaktadır.

Hicri Ercili Filo Yönetimi ile araç, ekipman, araç bakım tesisleri ve alt yapı sistemlerinin bir düzen içerisinde yönetilmesi ve yürütülmesini sağlamaktadır. Lojistik ekibimiz araçların nerede ne zaman olacağı, bakımları, hangi konaklama yerlerinde kalacağı, araçta bulunacak ekipmanlar, şoför durumu gibi tüm işleri dijital ortamlarda müşterilerimiz ile eşgüdüm içinde yönetir.

SIVI KİMYASAL MADDE TAŞIMACILIĞI

Ulusal ve Uluslararası otoritelerin belirlemiş olduğu taşımacılık standartlarının ve kabul edilen tüm kalite normları çerçevesinde müşterilerimize likit ürünler için taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sağlık, Emniyet, Güvenlik ve Çevre politikalarımız doğrultusunda tamamı ADR’li Euro 6 egzoz normuna sahip araç filomuz ile taşımacılık faaliyetlerimizi çevreye duyarlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Likit tehlikeli ve tehlikesiz maddeler ve türevlerinin tamamı özmal ve ADR mevzuatına tam uyumlu Tanker, ISO Tank, Flexi Tank ekipmanlarımız ile yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerimize taşıma operasyonlarında destek veriyoruz.

BASINÇLI GAZ TAŞIMACILIĞI

Yurtiçinde ve Yurtdışında sektörünün öncüsü olan bir çok müşterimize Susuz Amonyak nakliyeleri için tamamı özmal ve ADR’ye tam uyumlu çekici ve yarı römorklarımız ile hizmet veriyoruz.

SRC 5 temel ve tanker mesleki yeterlilik belgesine sahip kara tankeri operatörlerimize sektöründe öncü kuruluşlar tarafından ilkyardım, sağlık-emniyet-çevre, dolum-boşaltım eğitimleri aldırarak ve belli aralıklar ile tekrar ettirerek operasyon sırasında oluşabilecek aksaklıkların önüne geçiyoruz.

TANK KONTEYNER – İSO TANK KİRALAMA SATIŞ

Tamamı özmal olan ISO Tanklarımız ile tehlikeli ve tehlikesiz likit ürünler için müşterilerimize nakliye hizmetinin yanında kiralama ve satış hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz UND ve Deniz Ticaret Odası üyesidir.

TANK KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

ADR’li, hafif ve dayanıklı tank konteyner yarı römorklarımız ile 20 ft’den 30 ft’e kadar olan ADR’li tank konteynerleri özmal ekipmanımız ile yurtiçi ve yurtdışına taşıma hizmeti vermekteyiz.

Sağlık, emniyet, güvenlik ve çevre politikalarımız sebebiyle paslanmaz havuzlara sahip üretilen yarı römorklarımız sayesinde taşınan tehlikeli ve tehlikesiz kimyasal maddelerin çevreye dökülmesini engelleyerek döküntü ve saçıntı olmasını engellemekteyiz.

Şirketimiz UND ve Deniz Ticaret Odası üyesidir.

ELLEÇLEME HİZMETLERİ

Likit tehlikeli ve tehlikesiz maddeler ve türevlerinin ISO Tank, Konteyner, IBC, Fıçı, Varil vb. ekipmanlara aktarılması işlemleri tesisimizde uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Elleçlenen ürünler tekrardan etiketlenerek müşterilerimizin isteği doğrultusunda ihracat işlemleri için hazırlanmaktadır.

Kuru Yük Tenteli Taşıma Hizmetleri

Filo yapımızın büyük bir bölümünü kendi üretimimiz olan Tenteli Mega (CodXL) dorselerimiz ile efektif Pazar payı hacimlerine koordineli olarak sürekli büyüyen araç sayımızla hali hazır da Batı Avrupa hattında Almanya-Belçika-Hollanda-Fransa-Avusturya Doğu ve Kuzey bölgelerinde Slovakya-Çek Cumhuriyeti-Polonya-İsveç-Danimarka ülkelerine işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile kaliteli-güvenli-hızlı yük taşıma operasyonlarımıza devam ediyoruz.

Frigrofik “Soğuk Zincir Taşımacılığı”

Filomuz da istihdam edilen sıfır Frigrofik araçlar ile Avrupa-Balkan Ülkeleri – İskandinav hattı dahil standart, serin, soğuk, donmuş ürün gruplarında + 22 ile – 30 arası derecelerde lojistik hizmetler vermektedir. 

Yurtiçi & Uluslararası Lojistik