Alüminyum Sülfat Üretimi

Türkiye'nin En Büyük Alüminyum Sülfat üreticisi olan Hicri Ercili dünya çapında 135+ fazla ülkeye ihracat yapmakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

 Hicri Ercili, 1.000.000 ton kapasiteli 2 adet üretim tesisi ile tek tesiste bu kapasiteye ulaşan ve üretim gerçekleştiren firmadır.

ALÜMİNYUM SÜLFAT

Alüminyum Sülfat, farklı lokasyonlarda sahip olduğumuz tesislerimizde dünya standartlarında yüksek kalitede üretim yapılmaktadır.

Toplamda 2 lokasyonda 1.000.000 ton/yıl kapasiteye ulaşan şirketimiz 140'ın üzerinde ülkeye ihracatıyla, Türkiye’deki en büyük üretici olup Dünya’da da en büyük üretici olma yolunda yatırımlarını sürdürmektedir.

Alüminyum Sülfat hangi alanlarda kullanılır?

Su arıtımı (İçme suyu ve Atık su), Yapı Kimyasalları, Kağıt endüstrisi, Tekstil, İlaç, Kozmetik ve yangın söndürücü gibi çeşitli sanayilerde berraklaştırıcı, kümeleştirici, bronzlaştırıcı, yapıştırıcı ajan, stabilizatör olarak kullanılır.

Sıvı Koagülant kullanımına uygun olarak tasarlanmış işletmelere alüminyum sülfat katı formunun yanı sıra sıvı formu ile de satışa sunulmaktadır. Sıvı Alüminyum Sülfat ürünümüz şirketimize ait ADR’li kimyasal tankerler ile müşterilerimize teslim edilmektedir.

Katı formu dökme, standart olarak 25 kg, 50 kg , 1000 kg’lık ve müşteri taleplerine göre farklı miktarlarda ambalajlama yapılarak nem geçirmez özellikteki çuvallarda müşterilerimize sevk edilmektedir.

Alüminyum Sülfat Üretimi