Hollanda Tersane

NORDEN SHIPYARD


Norden Shipyard (kuruluş adı De Schroef) , yaklaşık 100 yıllık tecrübesiyle Terneuzen kanalı üzerinde, Sas Van Gent bölgesinde hizmet vermektedir.
Bugün 42.000 metrekare alanda bulunan, 2 adet yüzer havuzu, kızağı, tamir rıhtımı ve atölyeleri ile bölgesindeki en önemli tamir tersanelerinden biri halindedir. Gerek kanal tipi gemiler, gerek açık deniz yapıları tersanenin hizmet alanı içerisinde yer almaktadır.
Hicri Ercili olarak, vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda, hizmet anlayışımız ve yenilikçi bakış açımızı yatırımlarımızla Hollanda coğrafyasına taşımaktan ve bu haberi sizlere duyurmaktan büyük bir kıvanç duyuyoruz.

NORDEN SHIPYARD HAKKINDA

Norden Tersanesi Hakkında Norden Tersanesi, Ghent kanalı üzerindeki Sas van Gent bölgesinde 40.000 m²'lik bir alanda hizmet veriyor. tersane bu bölgede;

* A İskelesi: 135x21 m, 5000T Kaldırma Kapasitesi

* B İskelesi: 162x22m, 8000T Kaldırma Kapasitesi

* Tamir Kızağı: 125x12m, 1700T Kaldırma Kapasitesi

* Tamir Rıhtımı : 500 m

* Atölyeler: Toplam 3000 m², tesislerini tecrübesiyle birleştirerek müşterilerimizin değerli gemilerindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir.

2023 yılında Hicri Ercili Grup bünyesine kattığımız Norden Tersanesi, hem coğrafi konumu hem de önümüzdeki dönemde planlanan yatırımları ile tersanenin tüm alanlarında daha gelişmiş bir kapasite ile iş ortaklarımızın hizmetinde olacaktır.

Hollanda Tersane