IBC Tank Üretimi

Hicri Ercili olarak her türlü kimyasal maddenin hızlı ve güvenli şekilde taşınması amacıyla, Mersin tesislerinde yüksek kaliteli IBC tanklarının üretimine başlamış bulunmaktayız.

 

IBC TANK ÜRETİMİ

Hicri Ercili, endüstriyel ve ticari kimyasalların güvenli taşınması için metal paletli, ahşap paletli ve plastik paletli IBC tankları üretmektedir. Güçlü ve dayanıklı çelik paletlerle donatılmış bu tanklar, en zorlu koşullarda bile kimyasalların güvenli taşınmasını ve depolanmasını sağlar.

 

ÜSTÜN GÜVENLİK VE DAYANIKLILIK

Çelik paletli IBC tankları, yüksek mukavemetli malzemelerden üretilmiş olup sızdırmaz yapısıyla öne çıkar. Paletler IBC lerin taşınması sırasında ekstra dayanıklılık sağlar Bu, kimyasalların taşınmasında ki güvenlik risklerini en aza indirir.

 

FABRİKA HAKKINDA

Fabrikamız toplamda 9.758 m2 olup, 8.100 m2 açık ve 1.650 m2 kapalı alana sahiptir. Yıllık en az 120.000 adet üretim kapasitesine sahibiz. Bölgemiz, Mersin limanına 30 km, Çukurova bölgesel hava limanına 25 km, tren istasyonuna 20 km uzaklıktadır ve çoğunluğu kara yoluyla yükleme yapabilen 400 ağır vasıtamız ile nakliye hizmeti sağlayabilmekteyiz.

IBC Tank Üretimi