HİCRİ ERCİLİ | Denizcilik ve Tersane

HİCRİ ERCİLİ 30 yıllık kimyevi madde lojistik deneyimlerini deniz taşımacılığına aktarmış ve 2009 yılında denizcilik şirketi faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Günümüzün gözde sektörü lojistiğin önemi dünyada her geçen gün daha fazla kavranmakta ve lojistik alanında yapılan iyileştirme ve inovasyon çalışmaları hızla artmaktadır. Bu çalışmaların paralelinde, kendi içerisinde farklılık gösteren maddeler için kimyasal lojistik süreç ve kuralları içeren alt lojistik sahaları ortaya çıkmaktadır.

 

Artan bu önem kapsamında kimyasal tanker filosu ile deniz taşımaları için güvenilir ve yenilikçi çözüm ortağı olan HİCRİ ERCİLİ Türkiye'deki limanlardan tüm dünya limanlarına geniş ve güvenilir acente ağının sağladığı olanaklarla, müşteri gereksinimlerine en uygun servis ve fiyat seçenekleriyle talep edilen lojistik hizmetini sunmaktadır. HİCRİ ERCİLİ tehlikeli madde taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile yasal gereklilikler doğrultusunda en iyi hizmeti vermektedir. 

 

HİCRİ ERCİLİ denizcilik sektöründe sürdürülebilir büyüme için 2015 yılında sektörün tanınmış şirketi Okan Tersane San. ve Tic. A.Ş.'yi satın alarak HİCRİ ERCİLİ TERSANECİLİK SAN. ve TİC. A.Ş' yi kurmuştur. Ardından 2017 yılında Vov Tersanesi Gemi İnş. San. Tic. Ltd. Şti'yi de alarak 22.000 m2'lik alanını 42.000 m2'ye çıkarmıştır. Bu alandaki yatırımlarına hızla devam eden şirket gemi inşa ve gemi bakım ve onarım dahil tüm iş ve projelerinde; müşterilerine sunacağı ürün ya da hizmetlerin, nitelik, zamanlama ve maliyet açısından her aşamada memnuniyet verici, kaliteden, çevreye saygıdan,iş güvenliğinden ve yüksek üretkenlikten ödün vermeyen özellikte olmasına önem vermektedir.