HİCRİ ERCİLİ | Alüminyum Sülfat

ALÜMİNYUM SÜLFAT

 

HİCRİ ERCİLİ Bandırma'da üretimine başlanan, ardından Çorlu, Mersin ve İzmit tesislerinin devreye alınmasıyla her geçen gün kapasitesini artırmaktadır. 2011 yılında da ürün grubuna sıvı alüminyum sülfat üretim prosesi dahil edilerek ürün zincirini genişletmektedir. Halen dünyada 6 kıtada satışı yapılan alüminyum sülfat üretimi 600.000 ton/yıl kapasitesine ulaşılmış olup yurtiçi ve yurtdışı müşterileri tarafından kalitesi ve sahip olduğu ürün ve sistem sertifikaları [NSF-ANSI 60, 150 9001, REACH, 150 22000, TSE, Helal,150 10002, FDA ile şirketimiz gelişerek büyümektedir. Sürekli iyileştirme felsefesiyle üretilen alüminyum sülfat, sanayi kullanımının yanı sıra içme ve kullanma sularının arıtımında TS EN 878 ve TSE 1867 standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

 

Alüminyum Sülfat inşaat sektörü, tarım sektörü ve sanayi sektöründe yaygın olarak kullanılmakla birlikte su arıtma sistemleri, kağıt, tekstil, ilaç, kozmetik, atık arıtma, yangın söndürücü gibi çeşitli sanayilerde değişik amaçlarla (berraklaştırıcı, kümeleştirici, bronzlaştırıcı ve yapıştırıcı ajan, stabilizatör olarak) kullanılmaktadır. Müşteri isteğine göre toz, granül, parça ve sıvı ürünler; 25 kg ve 50 kg'lık astarlı veya lamineli polypropylene torbalarda, 1 tonluk big-bagler ile paletli ambalajda veya dökme olarak satışa sunulmaktadır. 

 

* Türkiye'nin ilk ve tek NSF/ANSI 60 onaylı Alüminyum Sülfat üreticisidir. (Yalnızca ürün üzerinde bulunan NSF markasını taşıyan ürünler, ürün ambalajı ve / veya ürünle birlikte gönderilen belgeler sertifikalıdır.) 

 

• Toz Alüminyum Sülfat • Granül Alüminyum Sülfat • Dökme Parça Alüminyum Sülfat • Sıvı Alüminyum Sülfat