HİCRİ ERCİLİ | Kimyevi Madde ve Lojistik

HİCRİ ERCİLİ KİMYEVİ MADDE VE LOJİSTİK

Ürün Grupları:

 

HİCRİ ERCİLİ yurtiçi ve yurtdışı satış için 300 adet kendi öz mal varlığı kara nakil araç filosu ve/veya 4 adet deniz kimyasal tankerleri ile kendi ve tedarikçi kimyevi depolarından müşterilerine düzenli ve/veya proje bazlı dağıtım hizmeti vermektedir. 

 

Merkez lojistik departmanın planladığı dağıtım hizmetleri; Bandırma, Mersin, Çorlu ve İzmit şubelerinde optimum süre ve maliyet parametreleri dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir. Dağıtım hizmetleri, kimyasal dökülme kiti bulunan ADR'li araçlar ve SRC belgeli deneyimli sürücüler tarafından mobil iletişim, araç takip sistemi ve yazılım programları ile izlenmektedir. 

 

Türkiyede ADR konusunda yetkili tek merci olan TSE ile proje süreci yürütülüp 2018 yılında kurumdan sülfürik asite uygun ADR’li kimyasal tankeri üretimi için tip onay sertifikası alınmıştır. L4BH tank kodu ve 15,7 metreküp hacimli olarak Mart 2018 dönemi itibariyle seri üretime geçilmiştir. Böylelikle sülfürik asite uygun ADR’li kimyasal tankeri Türkiye’de ilk olarak şirketimiz tarafından üretilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır.

 

Lojistik olarak hedef; depolama ve dağıtım süreçlerini müşteri memnuniyeti düzeyini sürekli iyileştirerek ürünlerin eksiksiz olarak, doğru zamanda ve doğru adrese ulaşmasını sağlamaktır.